Wakacyjny kurs języka angielskiego

Czy tak jak my lubisz wykorzystywać wolne chwile do zdobywania nowych umiejętności? Wakacyjne kursy język angielskiego to seria specjalnie opracowanych zajęć przyjaźnie rozplanowana na letnie miesiące (lipiec – sierpień). Nauka jest intensywna i umiejętnie rozłożona według fachowych wytycznych metodologii nauczania. Kurs kończysz z konkretnym poziomem języka, zyskujesz solidną bazę do zdobywania wiedzy na kolejnych stopniach zaawansowania. Nawet jeśli to Twój pierwszy kontakt z angielskim!

Nasza kadra dokłada wszelkich starań, aby proponowane zajęcia były różnorodne, z jednej strony oparte o solidne założenia programowe, a z drugiej dostosowane do aktualnych potrzeb uczestników grupy. Wykorzystujemy najbardziej efektywne metody oraz różnorodne i ciekawe materiały, dzięki którym lekcje stają się interesujące i mijają niepostrzeżenie. Dbamy o przyjazną atmosferę, w której przyjemniej i dużo skuteczniej przyswaja się nowe umiejętności.

Stopniowo, krok po kroku, uczymy komunikowania się w języku angielskim, czytania i pisania. Naszym celem i głównym założeniem jest dostarczenie wartościowej wiedzy oraz wykształcenie praktycznych umiejętności językowych. Kładziemy nacisk na mówienie, jednak cały proces dzieje się w odpowiednim tempie, dostosowanym do możliwości. Lektorzy English Fun chętnie odpowiadają na pytania, rozwiewają wątpliwości i pomagają pokonywać przeszkody w nauce.

Miesięczny lub dwumiesięczny wakacyjny kurs języka angielskiego w English Fun to fantastyczny sposób na spędzenie czasu latem, zdobycie nowych umiejętności i poznanie ciekawych ludzi. Zapraszamy do kontaktu!