Bezskutecznie próbujesz nauczyć się angielskiego na własną rękę? A może byłeś już na kursach, ale nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów? Nic straconego! Z myślą o osobach, które chcą zacząć naukę od samych postaw, opracowaliśmy specjalny kurs języka angielskiego dla początkujących.

Zajęcia odbywają się w Gdyni, starannie opracowany program i dostosowane do potrzeb uczestników materiały oraz metody zapewniają osiągnięcie zamierzonego efektu w wyznaczonym czasie. Dzięki temu kursowi zdobędziesz niezbędne podstawy i zbudujesz kompetencję językową pozwalającą na kontynuowanie nauki na wyższych poziomach. Krok po kroku przyswajać będziesz język angielski pod okiem wykwalifikowanych lektorów w przyjaznej atmosferze.

Jesteśmy elastyczni. Specjalnie zaprojektowane lekcje na bieżąco modyfikujemy pod potrzeby i możliwości kursantów. Uważnie słuchamy, rozmawiamy i zapewniamy maksimum komfortu, który tak ważny jest w przyswajaniu każdej nowej umiejętności. Wykorzystujemy ciekawe ćwiczenia, zadania i testy. Czerpiemy ze sprawdzonych metod i bogatego doświadczenia w nauczaniu, aby dać uczestnikom naszych zajęć najlepszą jakość. U nas na pewno nie będziesz się nudził! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!