Kurs angielskiego dla dorosłych

Starannie opracowane metody nauczania, przyjazna atmosfera i wykwalifikowani lektorzy – z nami nauczysz się mówić po angielsku bez względu na to, czy kiedykolwiek miałeś kontakt z tym językiem!

Jesteśmy szkołą English Fun z Gdyni, nauczanie angielskiego to nasza ogromna pasja. Oferujemy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C1). Każdy z nich obejmuje 80 godzin w semestrze lub 160 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego. Proponowane przez nas zajęcia to połączenie solidnej dawki wiedzy oraz ćwiczeń.

W cenie kursu zapewniamy podręczniki, korzystamy także z testów, gier i dodatkowych ćwiczeń. Jesteśmy dostępni do konsultacji, każdego kursanta obdarzamy uwagą, chętnie rozwiewamy wątpliwości, odpowiadamy na pytania i pomagamy pokonywać przeszkody na drodze do przyswojenia nowych kompetencji językowych.

Zależy nam na tym, aby każdy z uczestników zajęć jak najszybciej zaczął mówić w języku angielskim, dlatego kładziemy nacisk na konwersacje w grupie i parach. Przychodząc do nas na kurs angielskiego, masz pewność, że na każdej lekcji ćwiczyć będziesz praktyczne umiejętności. Ponadto w cenie kursu otrzymasz:

  • dostęp do materiałów i podręczników,
  • bezpłatne konsultacje z lektorem.

Niewielkie grupy zapewniają komfort nauki, a nasi fantastyczni nauczyciele przyjazną atmosferę. Przyjdź i przekonaj się! Zapraszamy.