Kursy grupowe – cena:

Kursy grupowe (80 godzin)koszt 1200zł/semestr 
Kursy grupowe dla uczniów Szkoły Podstawowej (40 godzin) koszt 700zł/semestr 
Kursy grupowe konwersacyjne (40 godzin) koszt 800,00zł/semestr 
 
Kursy indywidualne – cena:

Cena zajęć ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań słuchacza.
1 lekcja trwa jedna godzinę zegarowa.
Koszt lekcji składa się z:
Materiałów dydaktycznych,
Dojazd do miejsca zamieszkania ucznia,słuchacza, firmy,
Koszt lekcji
Koszt zajęć indywidualnych:
Od 70 do 80 zł (Od poniedziałku do piątku)
Od 90 do 100 zł (zajęcia W sobotę i niedziele)


Intensywne kursy wakacyjne: zajęcia indywidualne z dojazdem do domu słuchacza 30 godzin lekcyjnych koszt 900 zł. 
  Zajęcia grupowe 30 godzin lekcyjnych koszt 700 zł.

10 % rabatu przy kontynuacji nauki w kolejnym semestrze.

 
 
AKTUALNE INFORMACJE
Cennik

oraz przydatne informacje

Slider